Blog > Komentarze do wpisu
portretów kilka
Naszło nas i ufociliśmy szczeniaki upozowane. Schudłam przy tym z ćwierć kilograma :P czyli niezauważalnie przy moich ..hohoho  nadwyżkach ;p:)
no to przedstawiamy : chłopcy trzej, bo czwartemu do ufocenia zabrakło baterii w aparacie i sesja dopiero będzie. :) trudno maly jest to i  pechowo mu fotki idą ;p


proszę Panstwa oto GROSZEK z Maciachowego Pola. Małyt zadziornik, najcięższy szczeniak w całym miocie..waga od dawna pokazuje przy nim ERROR :) Czyli bez"błedny Groszek" i już :)


Ostatni , który sie urodził w tym miocie - GRZYBEK  z Maciachowego Pola FCI
Niezła zaraza ;)
dziury kopie jak jego ojciec..leżąc na boczku i ryjąc :) Już go wiebię :)I nieśmiały Goździk z Maciachowego Pola :)
Ten chłopak jest taki... dziewczyński nieco :) on woli się tulić niż szarpać gryzak. Trudno - będę musiała nauczyć szarpania :)
Albo i nie.. pasowałby mi do rodziny z mała dziewczynką. Rodzina jest i czeka :) straaaaaaaaaaasznei daleko , uch
Bo chłopcy swoje domki już mają.

Za to 2 dziewczynki w efekcie różnych zawirowań, zamawiań i odmawiań i zamian płci przez przyszłych opiekunów :) czekają jeszcze na swoje nowe rodziny :)
Mam nadzieję, że znajdą... fajne są.
Czyli tak właściwie to pokazuję tutaj dziewczynki, może komuś serce mocniej zabije do nich? :D

Oto dziewczynki CZTERY, bo na Gladiolę właśnie i Głoga baterii zabrakło :)


GRUSZA z Maciachowego Pola
Ja najwięcej lubię :)  tak myślę czy to ona zamieszka u nas na stałe?Gryka z Maciachowego Pola - najjaśniejsza, ale będzie jednak złota. Żadne kremowe się nie urodziło - Toster dał same rudzizny i już :)
Bardzo, bardzo spokojna suka.. Powiem tak..lelum polelum nosi przezwisko :))) wprawdzie do fotografii specjalnie pomalowała sobie łapke błotem.. widać nikt jej nie wyjaśnił, że manicure nieco inaczej powinna robić :)GANDZIA z Maciachowego Pola - była w młodości określana mianem "rude ADHD" ale jej się nieco zmieniło. :) I dobrze :)
Rude toto takie, jak to mówią? Rudy to nie kolor- to charakter :) No to co ja będę wieęcej pisac? :DGORCZYCA z Maciachowego Pola
Jak widać na wszystkich tych fotografiach - Maciach trzymał aparat a ja z boku machałam do maluchów łapami  i skakałam i tak siedziały, patrzyły a mnie i ... się dziwiły. I takie zdziwione patafiany ufociłam..
Wiecej na picassie w moim albumie z fotami . CI co mają Maciachowe Pole u siebie, albo czekają na odbiór- wiedzą gdzie szukac :)
A teraz do dzieciaków wracam ...

czwartek, 28 maja 2009, maciachowa

Polecane wpisy

Komentarze
2009/06/03 14:34:33
Wszystkie sa fajne:-)) Ale Gandzia jest piękna!!!!
Pozdrawiamy
Kasia&Berry